Series
Ratings
20
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0