Titles you rated
MaleficentRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
FluRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0