Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Mr. BackRated ★ 0.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 0.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 0.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5
Empress KiRated ★ 2.0- GokusenRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0