Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
素直になれなくてRated ★ 3.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
IljimaeRated ★ 4.5