Movies
Ratings
24
A Royal AffairRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0