Movies
Ratings
165
La La LandRated ★ 5.0
Private EyeRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
EqualsRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0