Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 0.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 0.5
My Lovely GirlRated ★ 1.0