Titles you rated
OverboardRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Crazy First LoveRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
The GooniesRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0