Series
Ratings
15 My Love From Another StarRated ★ 5.0 My Love From Another StarRated ★ 5.0
 Discovery of RomanceRated ★ 5.0 Discovery of RomanceRated ★ 5.0
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 Spring DayRated ★ 0.5 Spring DayRated ★ 0.5
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0 The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
 High School King of SavvyRated ★ 5.0 High School King of SavvyRated ★ 5.0
 Worlds WithinRated ★ 5.0 Worlds WithinRated ★ 5.0
 Reply 1988Rated ★ 5.0 Reply 1988Rated ★ 5.0
 Reply 1994Rated ★ 5.0 Reply 1994Rated ★ 5.0
 Reply 1997Rated ★ 5.0 Reply 1997Rated ★ 5.0
 Oh My GhostRated ★ 5.0 Oh My GhostRated ★ 5.0
- War of MoneyRated ★ 1.0
 PinocchioRated ★ 5.0 PinocchioRated ★ 5.0
 Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0 Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
 Big ManRated ★ 5.0 Big ManRated ★ 5.0