Movies
Ratings
222
LOLRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
GiftedRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
BewitchedRated ★ 4.0
StarStruckRated ★ 3.0
Bring It On: Fight to the FinishRated ★ 4.0
PromRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
Beautiful CreaturesRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
SleepoverRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
SplashRated ★ 4.0