Titles you rated
Eternal LoveRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0