Series
Ratings
36
ExtracurricularRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
- 스타의 사랑Rated ★ 4.0
- War of MoneyRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
PricelessRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
HERORated ★ 3.5
In Time With YouRated ★ 4.0
Hi My SweetheartRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
JinRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0