Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0