Movies
Ratings
945
Zootopia 2Rated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 4.0
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 4.0