Titles you rated
577 ProjectRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 1.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 2.5
HowlingRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.5
Blue SwallowRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 2.0
Cold MountainRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 1.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Largo Winch IIRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.5
Dante's PeakRated ★ 3.5