Series
Ratings
20
The ProducersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0