Titles you rated
Phantom DetectiveRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0