Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 3.5
JumongRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5