Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
The Big CRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5