Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0