Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0