Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Queen of the RingRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Green RoseRated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 2.0
Our MovieRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Fall For YouRated ★ 2.5
The Reluctant PreacherRated ★ 2.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
RikuohRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Inheritance DetectiveRated ★ 1.0
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 2.0