Movies
Ratings
15
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 0.5