Movies
Ratings
156
Cold EyesRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.0
A Boy's SisterRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Paradise: LoveRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 3.5