Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0