Titles you rated
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 5.0