Movies
Ratings
20
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
My Lucky StarsRated ★ 2.0
Crows Zero IIRated ★ 1.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0