Movies
Ratings
21
Be With YouRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5