Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5