Titles you rated
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Falling for ChallengeRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Lily FeverRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5