Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0