Series
Ratings
30
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0