Titles you rated
Everything Sucks!Rated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.5
Orange DaysRated ★ 2.5
Young Royals Season 2Rated ★ 5.0
Young Royals Season 1Rated ★ 5.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 5.0
Our Season: Spring with Park Jae ChanRated ★ 5.0
Love GenerationRated ★ 2.5
First Love AgainRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- To My StarRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Mr. HeartRated ★ 3.5- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0