Titles you rated
Four Wheeled RestaurantRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
The AcolyteRated ★ 2.5
VigilanteRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Are You Human?Rated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0- School Season 1Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
MessiahRated ★ 3.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
LIFERated ★ 2.5