Series
Ratings
146
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Detective YugamiRated ★ 5.0
Be PositiveRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 5.0
- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0- The Haunted House Season 1Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0- The Story of SaiunkokuRated ★ 5.0
- The Story of SaiunkokuRated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 5.0