Series
Ratings
35
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5- Three KingdomsRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0