Series
Ratings
53
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
BloodRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.5