Titles you rated
The Night OwlRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5