Titles you rated
- The LoverRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.0- Haneuljae's MurderRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0