Titles you rated
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5