Series
Ratings
323
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5- Tears in the ArcticRated ★ 4.0
- Heroine 6Rated ★ 3.0
Hot BrothersRated ★ 2.0