Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
The Ryuo's Work is Never Done!Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
NisekoiRated ★ 4.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
Eromanga SenseiRated ★ 3.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
NCIS: New OrleansRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0