Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The NunRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5