Movies
Ratings
121
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Taxi 2Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5