Titles you rated
Secret Love AffairRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0