Series
Ratings
118
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0