Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0