Series
Ratings
119
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 5.0
Girls5eva Season 2Rated ★ 4.5
Girls5eva Season 1Rated ★ 4.5
The Witcher: Blood OriginRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
One Day at a TimeRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Jane the VirginRated ★ 4.5
Jane the VirginRated ★ 4.5
Jane the VirginRated ★ 4.5
Jane the VirginRated ★ 4.5
Jane the VirginRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
ImpulseRated ★ 4.5