Titles you rated
The HelpRated ★ 1.0
HereditaryRated ★ 0.5
The Man from NowhereRated ★ 1.0
Loving VincentRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 1.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 1.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 1.0
Our TimesRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0