Titles you rated
My Fair LadyRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
LastRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Wonderful MamaRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 2.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5